CO NOWEGO NA XVII KONFERENCJI GLOBEMY?

Oktoberfest w Globemie

W tym roku po raz pierwszy organizujemy Konferencję w październiku. Z tej okazji z radością zabierzemy Państwa na… Oktoberfest.

Część nieoficjalna Konferencji obejmie między innymi kolację w warszawskiej restauracji Bierhalle, słynącej z własnego browaru i oczywiście doskonałego piwa. Sam posiłek będzie wstępem do wielu atrakcji w klimacie Oktoberfest, między innymi: opowieści piwowara, degustacji różnych gatunków piwa, muzyki bawarskiej na żywo, zwiedzania browaru, konkursu kapslowania butelek i wielu innych. W konkursach do wygrania oczywiście specjalne piwne prezenty. Zapraszamy serdecznie!

Prapremiera systemu skaningu mobilnego TopCon IP-S3

Podczas wydarzenia firma TPI (oficjalny Partner Konferencji) zorganizuje prapremierowy pokaz systemu skaningu mobilnego Topcon IP-S3 oraz oprogramowania Orbit.

Ze względu na bardzo wysoką precyzję mobilnego mapowania 3D technologia ta jest wykorzystywana między innymi do tworzenia Google™ StreetView.

Przed hotelem Novotel będzie można zobaczyć z bliska, a nawet przejechać się samochodem wyposażonym w urządzenie skanujące. Zapraszamy!

Partnerzy

Patroni medialni

Patronat honorowy