Wybrane Prezentacje Gościnne

Ken Bragg

Ken Bragg

Europe Services Manager, Safe Software

Ken, certyfikowany trener FME, jest związany z branżą GIS od 18 lat. Na Konferencji opowie o ciekawych i inspirujących projektach migracji danych przestrzennych, realizowanych w Europie dla branż sieciowych (utilities) i telekomunikacji, oraz przedstawi możliwości najnowszej wersji oprogramowania FME 2015.

Brian Soliday

Brian Soliday

Senior Vice President, ikeGPS

Brian swoją przygodę z GIS rozpoczął w 1986 roku. Na Konferencji opowie o tym, jak wykorzystać innowacyjne mobilne technologie pomiarowe do usprawnienia procesu zbierania danych, oględzin oraz zapobiegania awariom, na bazie doświadczeń firm energetycznych i telekomunikacyjnych z USA.

Marysia Zolik

Marysia Zolik

Analityk Systemów GIS, Enexis

Marysia - która mieszka na stałe w Holandii - od 23 lat zajmuje się wdrażaniem i ulepszaniem systemów GIS, w tym także GE Smallworld. Jej prezentacja będzie dotyczyła tego, co robią Holendrzy, aby utrzymać wysoki poziom niezawodności infrastruktury energetycznej oraz jaką rolę odgrywają w tym procesie narzędzia IT oraz systemy GIS.

Jaap van der Zalm

Jaap van der Zalm

Technical architect for GIS systems, Enexis

Jaap, wielki miłośnik nowoczesnych technologii, pracuje obecnie nad gruntowną przebudową systemu GIS wykorzystywanego przez Enexis. Jego prezentacja będzie dotyczyła projektu FENIX, którego celem jest dostosowywanie i modernizacja infrastruktury IT oraz
systemów GIS poprzez „dynamiczny remont”.

Damien C. Wall

Damien C. Wall

Software Solutions Commercial Director, Europe, GE

Damien jest Dyrektorem ds Handlowych w GE Digital Energy. Zanim rozpoczął współpracę z General Electric, pracował m.in. w Nortel Networks oraz w grupie BMW. Na Konferencji Damien opowie o nowej generacji innowacyjnych produktów geoprzestrzennych - GE Smallworld 5 i GE Mobile Enterprise Suite.

Krzysztof Sidor

Krzysztof Sidor

Project Manager, UPC Polska

Krzysztof Sidor od kilkunastu lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań Smallworld, jest także absolwentem MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej. Jego prezentacja będzie dotyczyła implementacji i wykorzystania systemu paszportyzacji sieci w architekturze multi-tenant do unifikacji projektowania i dokumentacji sieci HFC.

Partnerzy Konferencji

Patroni medialni Konferencji

Patronat honorowy