Partnerzy Konferencji

General Electric (GE) to amerykańska korporacja z siedzibą główną w Connecticut. GE Digital Energy (jedna z dywizji GE Energy Management), jest producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych umożliwiających modernizację i optymalizację generowania, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej, jak również efektywnego zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi oraz sieciami użyteczności publicznej. Zespół GE Digital Energy liczy powyżej 5000 pracowników.

Więcej informacji: www.gedigitalenergy.com

Google to amerykańska korporacja specjalizująca się w usługach i produktach związanych z Internetem. Głównymi produktami Google jest wyszukiwarka i powiązane z nią serwisy reklamowe, a także aplikacje biznesowe Google Apps (Drive, Gmail) oraz produkty GEO (przede wszystkim Google Maps). Mapy Google to najbardziej popularna platforma mapowa na świecie – miesięcznie korzysta z niej ponad miliard użytkowników.

Więcej informacji: maps.google.com

Firma NTI Polska jest dystrybutorem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania wiodących producentów IT, w tym firm Intel i Dell, z którymi wspólnie dołączyła do grona Partnerów Konferencji. Wachlarz rozwiązań i usług NTI Polska został opracowany w oparciu o potrzeby klientów biznesowych i obejmuje między innymi rozwiązania sieciowe oraz wirtualizacyjne.

Więcej informacji: ntipolska.pl | www.euro.dell.com/pl |www.intel.pl

ikeGPS to nowozelandzka firma zajmująca się opracowywaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań pomiarowych oraz przeznaczonych do pozyskiwania danych w terenie. Oferta przedsiębiorstwa wspiera działalność zarówno instytucji państwowych, jak i firm telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw sieciowych (utillities) oraz wielu innych.

Więcej informacji: www.ikegps.com

Firma TPI jest największym dostawcą rozwiązań pomiarowych dla budownictwa, geodezji i innych branż w Polsce. Firma świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie opomiarowania: od analizy potrzeb klienta, przez doradztwo techniczne, pomoc w kalkulacji inwestycji i znajdywaniu źródeł lub sposobów finansowania, ewentualnego wdrożenia technicznego lub instalacji, do szkoleń technicznych, wsparcia technicznego oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Więcej informacji: tpi.com.pl

Safe Software to kanadyjska firma tworząca narzędzia klasy ETL (Extract, Transform and Load), przeznaczone do efektywnej wymiany, udostępniania, konwersji, translacji, dystrybucji i zarządzania danymi przestrzennymi. „Flagowym” produktem Safe Software jest oprogramowanie FME – lider na rynku narzędzi ETL dla danych przestrzennych.

Więcej informacji: www.safe.com

Firma Procesy Inwestycyjne Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku. Głównym obszarem działalności spółki jest szeroko rozumiany konsulting, realizacja projektów oraz programów informacyjno – edukacyjnych w sektorach energetycznym, gazowym, przemysłowym, budowlanym, samorządowym, rynku pracy (elastyczne formy zatrudnienia, telepraca), teleinformatycznym.

Więcej informacji: www.proinwestycje.pl

Patroni medialni Konferencji

Patronat honorowy